O nas


Joanna Klisiewicz Make Up & Beauty Clinic to miejsce bardzo bliskie mojemu sercu, które powstało z pasji, zaangażowania i ciężkiej, wieloletniej pracy.

Ukończone studia, liczne kursy i dodatkowe szkolenia u najlepszych specjalistów dały mi wielokierunkową wiedzę niezbędną do wykonywania profesjonalnych zabiegów w temacie tak delikatnym, jakim jest wygląd zewnętrzny i kobieca uroda.

Kosmetologia to dziedzina, z którą związana jestem od ostatnich kilku lat, a makijaż permanentny oraz wizaż są moją pasją.

Dlatego stworzyłam gabinet , który specjalizuje się w wybranych usługach takich jak: makijaż permanentny, wizaż, stylizacja brwi oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging.

Doświadczenie wykorzystuję do subtelnego podkreślenia naturalnego piękna, skorygowania linii brwi, poprawy kształtu i kolorytu ust, podkreślenia oprawy oczu. To wszystko w końcowym efekcie ma sprawić, że twarz jest bardziej widoczna i podkreślona w nieprzerysowany sposób.

W moim salonie stawiam przede wszystkim na profesjonalizm oraz bezpieczeństwo i komfort moich Klientek. Zdobytą przez lata wiedzę i umiejętności stale zgłębiam, aby móc zaoferować najlepsze, najnowsze i najbezpieczniejsze zabiegi. Pracuję na sprzęcie najwyższej jakości oraz wyselekcjonowanych markach kosmetycznych.

Każda kobieta jest wyjątkowa, dlatego moje Klientki traktuję bardzo indywidualnie, ale zawsze z jak największym zaangażowaniem.

Z całego serca zapraszam.

Joanna Klisiewicz